Lähme Nulli!

Kutsume teid külastama põnevat näitust ja haridusprogrammi “Lähme Nulli!”.

Lähme Nulli! näitus toob külastajani meie tänased ühekordsed valikud ja nende kauakestvad alternatiivid. Tule oma tiimiga näituse tuurile ja tõsta nii enda kui oma tiimi keskkonnateadlikkust. Näituse külastust on võimalik kombineerida giidituuri ja nullkulu õpitoaga (mesikanga valmistamine, kodused puhastusvahendid, süüteribad, ringlev jõulukaart).

Näitus on avatud Tallinnas Salme Kultuurikeskuse õuealal ja siseruumides. Muuhulgas saab näha 30 000 konist tehtud küürvaala, kalavõrkudest hiiglaslikke elukaid ja veibikalu. Õueala saab vaadata fotonäitust “Looduses ei ole jäätmeid” ja 8000 pudelikorgist tehtud päikeseloojangumaali. Kultuurikeskuse fuajees seisab ilmekas kolme meetri kõrgune plastpudelitest laine. Näituse II korrusel asuvad “Mõtle peaga”  galeriid, kus mannekeenide peade asemel on hoopis igapäevased ühekordsed tooted. Tekstiilituba toob meie ette aga kiirmoe hulluse ja riidejääkide kogused, mida igal aastal maailma maha jätame.

Näituse tuur giidiga kestab 60 minutit, millele saab juurde valida 45-minutilise nullkuluõpitoa. Giidituur ja õpituba on tasuline ja sõltub seltskonna suurusest.

Näitus on avatud novembrikuu lõpuni ja kultuurikeskuse lahtioleku aegadel ( E-P kell 10-20) tasuta (ilma giidituurita) tutvumiseks kõigile.

Vaata näituse kodulehte.

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm