Käsitööpood - Eesti käsitöö

Meie käsitööpood (e-pood) pakub väiksemaid ja suuremaid käsitöökomplekte. Igasse komplekti oleme oma meistrikojas pakkinud kõik vajaliku lihtsaks ja loovaks käsitööks. Tegemist on Eesti käsitöö komplektiga. Pakis on selge eestikeelne juhend ja meisterdamist toetavad videojuhendid. Vanusepiirangut ei ole, kuid väikesed meisterdajad võivad vanema abi siiski vajada.

Meisterduskomplektid on kokkupandud võimalikult prügivabalt ja tellimuste pakkimisel/saatmisel kasutame taaskasutatavaid materjale. Seetõttu võib saadetistel olla kulunud ilme. Eesti käsitöö meisterdamisrõõmu see meie arvates ei sega, pigem soovime koos teiega anda nii panuse ringmajandusse ja puhtamasse tulevikku.

KÄSITÖÖ KINKEKOMPLEKTID

Ei ole toredamat kingitust, kui karbike täis loovust, meisterdamise mõnu ja vahvat üllatust!

Örrekese käsitööpood on koostanud kinkekomplekte, mis sobivad nii väikesele kui suurele meisterdajale, nii sünnipäevaks kui soolaleivaks.  Loovus on meil kõigil kuskil ju hinges. Vahest vajab see väikest äratust ja julgustust. Örrekese meisterdamiskomplekt on loomingulisel teel juba pool võitu ja teine pool, vaat emotsioonikam, saabub siis, kui oma käega tehtud meisterdus valmis. Igal juhul tasub proovimist!

Vaata kinkekomplektide videotutvustust siit.

 

KINGITUSED RINGKARBIS

Koostöös RingKarbiga pakume jätkusuutlikke kingitusi keskkonnateadlikule loodusesõbrale. Ringnõusid saab kasutada RingKarbi süsteemiga ühinenud toidukohtadest prügivaba toitu kaasa ostes või kasutada kodus, matkal ja reisil toidu lekkekindlaks hoiustamiseks. Ringkarbi nõudekomplektiga eristud ja oled eriline!

Ringtops on valmistatud läbipaistvast tritaanist (ohutuim toiduplastik). Termostops on kahekihiline hoides nii sooja kui külma. Lillal kaanel on suletav joogiava, mis teeb ka joogitopsi lekkekindlaks ja mugavaks kasutamiseks nii autos kui seljakotis.

 

 

VANAAEGSE FILMITRUMLI MEISTERDAMINE

Filmitrummel ehk zootroop on leiutis, millega filmieelsel ajastul liikumise illusiooni imetleti. Osav kunstnik joonistas pildiriba, millel iga järgnev kaader veidi eelmisest erines. Kui see koos trumliga keerlema pandi, ärkas pilt ellu. Lihtsat animatsiooni imet saad FILMIKESEGA nüüd  ka Sina nautida.  Pane kokkuvolditavas karbis keerlema päike, päkapikk või mõlemad koos – filmis on ju kõik võimalik!

KOMPLEKTID 12 MEISTERDAJALE

Kui soovid meisterdada suurema seltskonnaga või käsitööringis, koolis kogu klassiga või hoopiski lasteaias, siis vali siit meisterduskomplekt mitmele osalejale. Örrekese poolt on komplektis kaasas täpne meisterdamise juhend ja enne meisterdama asumist saad tutvuda ka videojuhenditega. Soovitame meile ka eelnevalt helistada, et seltskondlik meisterdamine ilma viperusteta läheks.

 

EI OSKA VALIDA – KINGI KÄSITÖÖHUVILISELE KINKEKAART!

Lisaks valmiskomplektidele pakub käsitööpood ka kinkekaarte. Kinkekaardid on saadaval summas 9€, 15€, 24€. Kinkekaardile saame lisada kingituse saaja nime ja teksti, mida kaardile soovitakse. Kaardi saadame postiga või sellele saab ka meie meistrikotta Nõmmele järele tulla. Samuti saame kinkekaardi edastada digitaalselt. Kinkekaarti saab kasutada meie õpitubades osalemiseks või meisterduskomplekti soetamiseks e-poest.

Tere,Paki avasin koos lastega. Üllatust ja uudistamist oli palju. Mis ikka paki sees on ja kuidas nendest ikka seepi saab teha. Mis võimalused jne.Lapsed (kaks kuuest ja kümnene) olid väga asjalikud. Suurem laps luges ise läbi õpetuse. (Minult paluti vaid sulatamist ja valamist). Kõik oli väga selge ja aru saadav. Ja muidugi lastel lusti kui palju. Mõnus tegemine, mis ei ole raske, kuid samas väga loov. Ei lähe kaua aega kui juba saab oma tehtud seepi kasutada. Lapsed on nüüd veel tublimad kätepesijad , kuna saab ju oma tehtud seebiga käsi pesta.Super mõnus tegevus lastega koos….
Kati