Hinnakiri

Õpitoa hinnad firmaüritustel, perekondlikel kokkusaamistel ja sünnipäevadel.

Üritustel jääb õpitoa hind osaleja kohta 7- 35 euro vahele. Hind sõltub õpitoast,osalejate arvust ja vanusest (lapsed või täiskasvanud või mõlemad). Hinnas on kõik materjalid, töövahendid ja juhendamine kokkulepitud ajal ning kas eesti, inglise, soome või vene keeles. Kirjutage meile oma soovist info@orreke.ee või helistage +372 52 90 207 ja saadame kiiresti oma pakkumise teie poole teele.

 

Õpitoa hinnad laste sünnipäevadel

Laste sünnipäeval toimuva õpitoa hind on175 eurot. Hind sisaldab kuni 60- minutilist õpituba 12 osalejale, kõiki materjale ja töövahendeid. Iga järgneva osaleja maksumus on 10 eurot.  Kirjuta meile info@orreke.ee või helista +372 52 90 207.

 

Hinnakiri koolidele

Örrekese õpitoa hind sõltub osalevate klasside arvust ja õpitoast. Alati on soodsam tellida õpituba ühel päeval ja korraga mitmele klassile. Hinnad kehtivad kõikidele õpitubadele välja arvatud portselanimaali, millefiore tehnikas pärlid, siidi ja puidu õpituba. Nende kohta teeme eraldi hinnapakkumise.

Osalevate klasside arv ühel päeval Hind osaleja kohta
Vähemalt 5 klassi järjest või kokku vähemalt 120 last 5 eurot osaleja
Vähemalt 4 klassi järjest või kokku vähemalt 96 last 6 eurot osaleja
Vähemalt 3 klassi järjest või kokku vähemalt 72 last 7 eurot osaleja
Vähemalt 2 klassi järjest või kokku vähemalt 48 last 8 eurot osaleja
Osaleb 1 klass või kokku vähemalt 24 last 9 eurot osaleja
Õpituba koos vanemaga 10 eurot pere, pere teine laps 5 eurot

NB! Klassi suuruseks oleme arvestanud vähemalt 24 õpilast. Tasutakse ainult kohalolevate laste eest . Puudujatele on võimalik materjal meisterdamiseks meie käest soodushinnaga kaasa osta. Õpetaja osaleb õpitoas tasuta. Õpitoa eest toimub tasumine arve alusel. Võimalik on tasuda ka sularahas peale õpituba.

 

Hinnakiri lasteaiale                                                                                          

Örrekese õpitoa hind sõltub osalevate laste arvust ja õpitoast. Alati on soodsam tellida õpituba ühel päeval ja korraga mitmele rühmale. Hinnad kehtivad kõikidele õpitubadele välja arvatud portselanimaali, millefiore tehnikas pärlid, siidi ja puidu õpituba. Nende kohta teeme eraldi hinnapakkumise. Õpitoa ajaline pikkus lasteaias on kuni 40 minutit.

Osalevate rühmade arv ühel päeval Hind osaleja kohta
Vähemalt 5 rühma järjest või kokku vähemalt 100 last 5 eurot osaleja
Vähemalt 4 rühma järjest või kokku vähemalt 80 last 6 eurot osaleja
Vähemalt 3 rühma järjest või kokku vähemalt 60 last 7 eurot osaleja
Vähemalt 2 rühma järjest või kokku vähemalt 40 last 8 eurot osaleja
Osaleb rühm või kokku vähemalt 20 last 9eurot osaleja
Õpituba koos perega 10 eurot pere, pere teine laps 5 eurot

NB! Rühma suuruseks oleme arvestanud vähemalt 24 last. Tasutakse ainult kohalolevate laste eest . Puudujatele on võimalik materjal meisterdamiseks meie käest soodushinnaga kaasa osta. Õpetaja osaleb õpitoas tasuta. Õpitoa eest toimub tasumine arve alusel. Võimalik on tasuda ka sularahas peale õpituba.

NB! Kui õpituba toimub väljaspool Tallinna, lisandub õpitoa hinnale transpordikulu 1 eurot km kohta (sisaldab ka tagasisõitu). Teekonna arvestust alustame Tallinna Nõmme linnaosast. Harjumaal asuvatele haridusasutustele transporditasu ei lisandu juhul, kui samal päeval osaleb õpitoas vähemalt 120 last.

 

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm