Meie stuudiod

Tuleme kõigi õpitubadega teie juurde kohapeale olgu selleks kodune sünnipäev, tiimiüritus kontoris, suvepäev turismitalus või jõuluüritus restoranis. Kui aga soovid tulla kohale meie juurde siis on selleks erinevad võimalused.

Meil on üks stuudioTallinna vanalinnas ja üks pisike kodustuudio.

Vanalinnas asub meie stuudio Kuninga tänaval. Stuudios valitseb mõnusalt loominguline õhkkond koos keskaegse vaimu ja olustikuga. Kuninga tänava stuudiosse mahutame kuni 15 osalejat. Stuudios on olemas väike köök ja lauanõud, mis kuuluvad stuudio rendihinna sisse. Rendihinda arvestame tunnipõhiselt. Toitlustusteenust ning kohvi, teed saab lisatasu eest juurde tellida.  Vanalinna stuudios on võimalik läbiviia kõiki Örrekese õpituba ja siduda õpituba  jalutuskäiguga mööda Tallinna ajaloolisi tänavaid.

Kui teie grupp on suurem kui 15 inimest, aitame hea meelega leida sobiva ruumi Tallinna vanalinnas või sellest väljaspool.

Väga väikeseid gruppe, kuni 6 inimest, saame vastu võtta oma pisikeses kodustuudios. Meie kodustuudio asub Tallinna ühes kõige rohelisemas linnaosas, Nõmmel. Meie aias on palju aiakeraamikat, sest meie vanaema oli tuntud keraamik Ellinor Piipuu. Kevadel ja suvel saab teha ka väikese aiaekskursiooni aegumatu keraamika keskel.

Loe Örrekese tekkeloost ja nimest lähemalt siit.

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm