Õpitoad üritustele

Meeldejääv firmaüritus, lastepidu, suvepäev või jõuluõhtu

Koos meisterdamine loob mõnusa meeleolu ja liidab kiiresti seltskondi. Pakume üle 20 erineva õpitoa, mis sobivad rikastama nii suurte kui väikeste tegevusi. Olgu tiimiüritus, lastepidu, suvepäev või jõuluõhtu – Örreke tuleb õpitoaga kohale ja meil on kaasas kõik vajalikud töövahendid ning materjalid. Väikeseid seltskondi võõrustame Örrekese meistrikojas Tallinna vanalinnas. Õpitoad on meeleolukad ja lihtsad ning iga osaleja saab omavalmistatud eseme kaunis kinkepakendis õpitoast kohe kaasa. Viime õpitube läbi eesti, inglise, vene ja soome keeles. Õpitubade ajaline kestus algab 15 minutist ja väiksem osalejate arv on 6 inimest.

Oleme õpitubadega sisustanud üritusi järgmistes ettevõtetes:

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus, EV Välisministeerium, Ameerika Ühendriikide Suursaatkond, Eesti Infotehnoloogia Sihtasutus, Toyota Baltic AS, Ehitus5ECO OÜ, Hotell Euroopa, V.O.P.A.K. AS, Politsei- ja piirivalveamet, Tallinna Kiirabi, Tallink Silja Line, Kopli Ametikool, Eesti Jalgpalliliit, Tarbijakaitseamet, TS Energia, Mandatum Life Insurance Baltic SE, AS Express Post, Tamro Baltics, Stora Enso Eesti; AS Tallinna Vesi, Telegrupp AS, Baltika Grupp AS, Lextal Advokaadibüroo,  Tallinna Ettevõtlusamet, Riigi Tugiteenuste Keskus, AS Siemens, Tallinna Linnavalitsus, Bayer AS, AS Pipedrive, AS Äripäev, Reisiekspert, Tallinna Ülikool, Infotehnoloogia Kolledž, Eesti Pagulasabi, Netfood, Avon Baltics, Maksuamet, Kaubamaja AS, NordkalK  jpt.

 

Meie headeks koostööpartneriteks on:

Den Eesti, Estravel, Catalyst Baltics, Reisiekpert, Estonian Holidays, Hype, Acer Events, Blue Drum, Jolos Event, Luhtre Turismitalu, Kochi Aidad, restoran SMAK, Peppersack, Spot, Troffee jpt.

Suur tänu veelkord! Eurodig 2017 osalejatele tõesti väga meeldis! Rahvast oli oodatust veidi enam. Me ei ole sellist käsitöövarianti galaõhtutel veel kasutanud, aga tundub, et see töötab suurepäraselt – loodan, et leiame veel koostöövõimalusi!

 

Liina Lilleniit

Reisiekspert

Osalejad kiitsid õpituba väga ja loodetavasti saame taas koostööd teha.

 

Kaidi Silver- Schöbe

Roosta Puhkeküla

Veel kord suur aitäh. Veel tänagi sain tänusõnu vanematelt, kes kajastasid laste emotsioone.

 

Pille Orav

Tallinna Kesklinna Valitsus

Suur-suur tänu meie juurde tulemast. Lapsed olid rahul ja šokolaad maitses hästi. Kommid said toredad ja proovisime ka juba ise midagi sarnast kodus teha. Kindlasti kasutame mõnda teie teist õpituba mõnel järgmisel peol!
Marge Saarela

Advokaadibüroo LEXTAL

Suured tänud teile veelkord, et  nii toreda koolituse meie juures läbi viisite. Meil oli väga tore teiega!
Gerli Vatt

Zeroturnaround AS

Örrekese õpitubade kohta on vaid kiidusõnu jagada! Õpitubade valik on lai ning igale huvilisele just teda paeluva tegevuse leidmine kerge. Ka esmapilgul keerukamad õpitoad saavad oskuslike juhendajate abiga mänglevalt teostatud. Õpitubade läbiviimiseks loodud keskkond on hubane ja inspireeriv. Meeldejääv elamus nii turistidele kui ka uute kogemuste jahtijatele!
Jenny

Den Eesti Programmijuht

Suur tänu ka sulle, Kadrin! Töötoad jälle tasemel!
Kristiina

HYPE-LAB OÜ

Suur tänu, õpituba oli väga tore!
Kaire

Mandatum Life Insurance Baltic SE

Soovin teid veelkord tänada eilse ürituse eest. Oli väga huvitav ja kahju, et meil ei jätkunud rohkem aega, sest tundus, et osalejad tõesti nautisid seda!
Merilin

Stora Enso Eesti AS

Suured tänud väga mõnusa  töötoa eest! Tore vahepala lõunasöögile ja kindlasti julgen soovitada teie töötubasid!
Marika

TS Energia OÜ

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm