Flöödikoti tikkimine

“Viimati tikkisin keskkoolis!”, “Nii tore on siin vaikses koolimajas istuda ja koos käsitööd teha!” , “Sellist käsitööringi võiksime jätkata ka peale jõule!” – need on emotsioonid, mis jäänud kõlama flöödikoti tikkimise õpitoast. Flöödikottide tikkijateks olid lapsevanemad ja see kõik toimus paaril õhtul vaikses, kuid salapärases koolimajas. Klassi jõulupeol oli laste rõõm suur, kui nad oma lemmiktegevused flöödikoti tikandilt leidsid. Tublid päkapikud said igati tunnustatud! Armsad flöödikotid aitavad koolipäeva kiires saginas  lapsel oma pill kiirelt üles leida ja pillimängu tundi joosta.

Flöödikoti tikkimise õpitoas tuletame meelde lihtsaid tikkimise võtteid ja käime koolimajas paaril õhtul kaunist rahvuslikku tikandit tikkimas. Õpituba on mõeldud lastevanematele ja flöödikotid jõulukingiks lastele, kellel pilliõpe algamas või parasjagu käsil.

Oleme uhked, et Örrekese flöödikottide tikkimise projekt pälvis ajakirja “Käsitöö” 2016 a konkursil ” Rahvuslik tikand igapäevases olustikus” eripreemia.

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm