Homemade spa

Mida teeme

Õpitoas valmistame koduse spaakomplekti, mis koosneb vannisoolast, kehakoorijast, kehavõidest ja huulepalsamist. Kõik tooted saab õpitoast kaasa kaunis spaakotikeses.

Kuidas teeme

Õpime tundma rasvade ja õlide omadusi ning päritolu. Saame teada, et kõiki tooteid on imelihtne teha ka kodustest vahenditest.

Õpituba on mõeldud ainult täiskasvanutele.

Aeg

90 minutit

Osalejate arv

Alates 10-st täiskasvanust

Koht

Tuleme õpitoaga teie juurde kohale. Sünnipäevadeks ja firmaüritusteks soovitame ise kohta, kus on sobilik ruum õpitoa läbiviimiseks

Hind

Alates 20 eurot täiskasvanud osaleja kohta. Hinnakiri
Örreke on üks tore koht, kus saab lõõgastavas ja rahulikus miljöös koos sõpradega midagi praktilist teha. Tavapärasele sünnipäevapeole valisin sealse koduse kosmeetika töötoa, mis tekitas elevust nii väikestes kui ka suurtes külalistes. Lisaks sellele on see veel ka kasulik kevadisel ajal – huuled korda huulepalsamiga, keha siledaks kehakoorijatega.
Sünnipäevalaps Krista

Töötuba oli väga hästi läbimõeldud ja oma kätega tehtud kehakoorija või huulepalsam on teistsuguse väärtusega, kui lihtsalt poest ostetud toode. Isetegemise rõõm oli suur ja põnevust jagus töötoa lõpuni 🙂
Piret

Telli siit

Palun kirjeldage oma soovi märkides ära: õpitoa liigi,  toimumise kuupäeva, osalejate vanuse, osalejate arvu, millise sündmusega seoses õpituba soovite (näiteks :lapse sünnipäev, meisterdamine koolis isadepäevaks, firma jõulupidu jne).

4 + 3 =