Sünnipäev

Õpituba laste kodusel sünnipäeval, mängutoas või lasteaias

Laste sünnipäevapidu jääb veelgi paremini meelde tänu toredatele õpitubadele. Örrekese õpituba on võimalik tellida kodusele sünnipäevale, lõbusale peole mängutuppa või lasteaias peetavale sünnipäevale. Õpituba kestab umbes 40 minutit. Laste sünnipäevade lemmikud on martsipani voolimine, pärli või nahatööde õpituba,  seebi valmistamine, puidust mänguasjade õpituba  ja võluklaasist võtmehoidjate meisterdamine.

Keskkonnatarkust saab läbi sünnipäevapeo õpetada munakoorekunsti õpitoas, ise paberit tehes või mesikangast valmistades.

Preilidele pakume sünnipäeva sisustamiseks koduse kosmeetika õpitube. Lisaks soovitame toredaid kohvikuid või peoruume, kus on mugav õpituba läbiviia ja pärast mõnusalt koos aega veeta.

Laste sünnipäeva hinnakirja vaata siit.

Siit saad vaadata kuidas meisterdasime päris väikeste lastega.

Õpituba täiskasvanute sünnipäeval

Örrekese õpituba sünnipäeval on samal ajal nii üllatus kui ka praktiline vahepala, mis lisab seltskonda elevust ja mõnusat koostegemise emotsiooni. Tuleme õpitoaga kohale just sinna, kus on sinu sünnipäevapidu! Täiskasvanute sünnipäevale enim tellitud õpitoad on kodune kosmeetika, siidimaal ja martsipanist või šokolaadist trühvlite veeretamine. Täiskasvanute õpitubade hinnad algavad 15 eurost osaleja kohta ja sõltuvad osalejate arvust ning õpitoast.

Õpitube kuni 15 osalejale korraldame ka meie vanalinna stuudios.

Koosmeisterdamine Örrekese meisterdamiskomplektide abiga

Mõnusa meisterdamisõhtu nii lastele kui sõbrannadele saad korraldada ka ise. Telli meie käest sobiv kogus meisterduskomplekte ja hakka ise eestvedajaks. Igas komplektis on meisterdamist toetav juhend. Lisaks saad meisterdamise käiku jälgida ka Örrekese meisterdamisvideolt. Tutvu meie SEEBIKESE, KILLUKESE, KIVIKESE, KUUSEKESE ja FILMIKESE komplektidega siin.

Suur aitäh toreda töötoa eest, lapsed jäid väga rahule ja Saara juba plaanib järgmisel aastal huulepalsamit sünnipäeval valmistada!
Marika

Saara ema

Pidasime 9aastase tüdruku sünnipäeva ning huulepalsamite tegemine juhendajaga oli täpselt õige tegevus sellele sünnipäevale! Põnev oli nii sünnipäevalapsel kui ka külalistel. Kõigil oli rõõmus meel huulepalsamite ning teadmise üle, kuidas neid tehti:). Aitäh veelkord
Helena

Örreke on üks tore koht, kus saab lõõgastavas ja rahulikus miljöös koos sõpradega midagi praktilist teha. Tavapärasele sünnipäevapeole valisin sealse koduse kosmeetika töötoa, mis tekitas elevust nii väikestes kui ka suurtes külalistes. Lisaks sellele on see veel ka kasulik kevadisel ajal – huuled korda huulepalsamiga, keha siledaks kehakoorijatega.
Sünnipäevalaps Krista

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm