Õpitubade toimumise kohad

Tuleme õpitoaga kohale koju, lasteaeda, mängutuppa, restorani, firma kontorisse või mujale ürituse toimumise kohta. Õpitoa korraldamine ei nõua mittemingisuguseid eritingimusi. Olemas peab olema laud, kuhu kõik osalejad meisterdama mahuvad, hea valgustus ja mõne õpitoa puhul ka elektripistik.

Örrekese vanalinna stuudio sobib õpitoa korraldamiseks kuni 15 osalejaga seltskonnale.   Õpitoa hinnale  lisandub stuudio rend 60 eurot esimese tunni eest ja 40 eurot iga järgneva tunni eest. Õpituba on võimalik kombineerida ka lühikese vanalinna ekskursiooniga.

Veel ideid õpitubade korraldamiseks Tallinnas

Vanalinnas
Restoran Peppersack, kohvik Mademoiselle, restoran Spot, restoran Mai Krahv, Õpetajate Maja,L`Ermitage Hotel, hotell My City, Swissotel, lastekohvik Piip ja Tuut, Raeapteek.

Kalamaja piirkonnas
Seltskondlik ruum Vürts, laste peokeskuses Laura`s Kitchen, Kama Hous jt armsad kohvikud, restoranid.

Nõmmel
Jaama restoran, kohvik MuSu, Manta maja.

Mujal Tallinnas
Kochi Aidad, Marta kohvik, Tallinna Loomaaia Loodusmaja ja paljudes teistes kohvikutes ja restoranides.

Mujal Eestis
Paekalda Puhkekeskus, Küla Villa, Luhtre Turismitalu, Niitvälja Golfi klubihoone, Kopli Madise turismitalu, Toosikannu Puhkekeskus, Vanamõisa külakeskus, Metsanurme külakeskus, Nelijärve Puhkekeskus, Sokka puhkekeskus, Valma puhkekeskus, Eisma külalistemaja, Laitse Loss ja paljud teised toredad Eesti turismitalud ning külalistemajad.

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm