RingKarbi jõulukomplekt

Komplektis on korduskasutatavad RingKarbi nõud:

RingKarbi vahega kauss
Maht: 1000 ml | Kaal: 186 g | Sektsioonid: 250 ml ja 340 ml
RingKarbi kauss
Maht: 1050 ml | Kaal: 160 g |

Termostops – 500 ml
Termostops –
300 ml

Kategooria:

RingKarbi nõudekomplekt on jätkusuutlik kingitus keskkonnateadlikule loodusesõbrale. Ringnõusid saab kasutada RingKarbi süsteemiga ühinenud toidukohtadest prügivaba toitu kaasa ostes või kasutada kodus, matkal ja reisil toidu lekkekindlaks hoiustamiseks. Ringkarbi nõudekomplektiga eristud ja oled eriline!

Ringkausi materjal on 70% ulatuses PBT plast ja 30% ulatuses klaaskiud. Materjal ei sisalda BPA-d, ftalaate ega muid ohtlikke aineid. Ringkarbi tooted  sobivad veganitele, sest karpide tootmisel ei ole kasutatud loomset rasva. Ringkausid hoiavad toidu soojana ja toit näeb neis isuäratav välja. Tooted on jäigad, võimaldades söömist ka püstijalu. Kausi kaan koosneb vastupidavast ja toiduainetööstuses tuntud PP-plastist.
Ringtops on valmistatud läbipaistvast tritaanist (väidetavalt kõige ohutum toiduplastik). Termostops on kahekihiline hoides nii sooja kui külma. Lillal kaanel on suletav joogiava, mis teeb ka joogitopsi lekkekindlaks ja mugavaks kasutamiseks nii autos kui seljakotis.

Komplekti on võimalik osta sisuta või sisuga. Sisuks pakume Ilma Poe lahtiselt müüdavaid pähkleid, kuivatatud puuvilju, makroone või meie meistrikoja purgiküpsiste segu. Ringnõusid on võimalik osta komplektis või eraldi, sisuga või sisuta. Karbile on võimalik lisada ka ettevõtte logo. Väikseim tellimus on 10 komplekti. Hinnad sõltuvalt kogusest vahemikus 12 eurot (eraldi, sisuta) kuni 45 eurot (koos ja sisuga).Tellimiseks võta ühendust info@orreke.ee või helista +372 52 90207.

RingKarbi toidunõude ringlusest saad täpsemalt lugeda www.ringkarp.ee või vaadata süsteemi tutvustavaid filmikesi siit!