Naistepäev

Naistepäev on selline päev, millal naine võib teha seda, mida hing on kogu aeg ihaldanud.Tähista seda päeva koos sõbrannadega, heade kolleegidega või oma koduse naisperega.  Örrekese valikus on üle 20 erineva õpitoa, millest sobiliku leiab ka kõige nõudlikum maitse. Koostegemise ajal saab heietada toredaid mälestusi, koguda uusi teadmisi, rääkida naistejutte ja tunda isetegmisest rõõmu!

Naistepäev Örrekese õpitubades:

Kosmeetika ja Ökoelu õpitubades saab tutvust teha erinevate kosmeetikatoodete ja koduste puhastusvahendite valmistamisega.

Maiustuste õpitoas teeme trühvleid nii šokolaadist kui martsipanist.

Siidimaali õpitoas maalime, kas väiksema liniku või pikema kaelasalli. Avastad, et siidimaal ei olegi keeruline ja see õnnestub alati!

Mesikanga õpitoas valmistad endale  praktilisi abilisi toitude pakkimiseks ja ühtlasi aitad vähendada maailmas ka “kilekotimajandust”.

Veepildikunsti õpitubades saab mediteerida veele maalides.

Ehete õpitubades õpid pärlitepunumist, käevõrude ja kõrvarõngaste meisterdamist. Ka lõhnastatud õnnekivi saad omale lihvida.

Kui Sa ei tea, mida valida, kuna valik on lai ja põnevust on palju, võta julgelt meiega ühendust! Me aitame Sul validas just seda õiget, et naistepäeva naiselikult tähistada!

Veelkord aitäh toreda õpitoa läbiviimise eest! Nii mõnigi meist nautis eile õhtut koos kehakoorija ja jalavannisoolaga :)!
Marju

Virmaliste lasteaed

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm