Naistepäev

Kena ja meeldejääv naistepäev enda kodus või ühes kõige rohelisemas linnaosas, Nõmmel Rahu tn 5 Örrekese kodustuudios. Naistepäev on selline päev, millal naine võib teha seda, mida hing on kogu aeg ihaldanud. Meie valikus on üle 30 erineva õpituba, millest on võimalik osa võtta. Koostegemise ajal saab palju nalja, toredaid mälestusi, uusi teadmisi ja ka väikest kingitust pealekauba! Naistepäevaks valmistame naiselikke kingitusi. Tähista seda päeva koos sõbrannadega, heade kolleegidega või hoopis pereringis. Appi tuleb Örrekese õpituba.

Naistepäev Örrekese õpitubades:

Kosmeetika ja Ökoelu õpitubades saab tutvust teha erinevate kosmeetikatoodete ja koduste puhastusvahendite valmistamisega.

Maiustuste õpitoas teeme trühvleid nii šokolaadist kui martsipanist.

Siidimaali õpitoas maalime, kas väiksema liniku või pikema kaelasalli. Avastad, et siidimaal ei olegi keeruline ja see õnnestub alati!

Mesikanga õpitoas valmistad aga endale väga praktilisi abilisi toitude pakkimiseks ja ühtlasi aitad vähendada maailmas ka “kilekotimajandust”.

Veepildikunsti õpitubades saab tutvust teha iidse veepildikunstiga.

Ehete õpitubades saab valmistada erinevast materjalist kaelakeesid, käevõrusid ja kõrvarõngaid. Samuti ka põnevaid võtmehoidjaid.

Lisaks teeme ravimtaimeteesid, kolme erinevat maitseainete segu ja palju muud huvitavat!

Kui Sa ei tea, mida valida, kuna valik on lai ja põnevust on palju, võta julgelt meiega ühendust! Me aitame Sul validas just seda õiget, et see päev jääks ikka kauaks meelde!

Veelkord aitäh toreda õpitoa läbiviimise eest! Nii mõnigi meist nautis eile õhtut koos kehakoorija ja jalavannisoolaga :)!
Marju

Virmaliste lasteaed

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm