Jõuluõpitoad

Jõulud on oodatud aeg nii lastele kui täiskasvanutele. Omavalmistatud jõulukingid muudavad pühad veelgi sisukamaks ja on märk sellest, et kingisaaja peale on mõeldud. Lisaks on koosmeisterdamine ütlemata tore tegevus. Ka Jõuluvanale meeldib üha enam suure südame ja oma kätega valminud kingitusi jagada. Örrekese jõuluõpitoad just seda loomisrõõmu pakuvadki olenematea sellest, kas meisterdajaks on suur või väike. Tuleme lihtsate ja lühikeste õpitubadega kohale nii kooli kui lasteaeda, nii firmapeole kui perekondlikule koosviibimisele.

Jõulukingitusi saab meisterdada pea kõigis meie töötubades. Kingipakki sobivad nii omavalmistatud küünlad, kotike taimeteed, pilliroost jõulukroonid,  unenäopüüdjad, jõululõhnalised kosmeetikatooted, mosaiigiga kaunistatud küünlaklaasid, jõulusoovidega martsipanitrühvlid,  puidust  kuuseehted või ringlevad jõulukaardid.

Lastevanematele pakume õpitube, kus laste jõulukingid ise valmis meisterdada. Neile, kelle mudilased flöödimänguga on alustanud, pakume flöödikoti tikkimise õpituba.   Portselanimaali õpitoas saab aga iga laps salapäkapikult (e. vanemalt) praktilise ja personaalse joogitassi.  Ühises õpitoas saavad nii emad kui isad omavahel ka paremini tuttavaks. Kaunis ja isikupärane  jõulukingitus oma lapsele valmib veel pealekauba!

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm