Jõuluõpitoad

Jõulud on oodatud aeg nii lastele kui täiskasvanutele. Omavalmistatud jõulukingid muudavad pühad veelgi sisukamaks ja on märk sellest, et kingisaaja peale on mõeldud. Lisaks on koosmeisterdamine ütlemata tore tegevus. Ka Jõuluvanale meeldib üha enam suure südame ja oma kätega valminud kingitusi jagada. Örrekese jõuluõpitoad just seda loomisrõõmu pakuvadki olenematea sellest, kas meisterdajaks on suur või väike. Tuleme lihtsate ja lühikeste, kuid väga põnevate õpitubadega kohale nii kooli kui lasteaeda, nii firmapeole kui perekondlikule koosviibimisele. Selline meeleolukas tegevus jääb pikaks ajaks meelde ja lisaks jääb mälestuseks ka jõulukingitus!

Jõulukingitusi saab meisterdada pea kõigis meie töötubades. Kingipakki sobivad nii omavalmistatud küünlad, kotike taimeteed, pilliroost jõulukroonid, unenäopüüdjad, jõululõhnalised kosmeetikatooted, mosaiigiga kaunistatud küünlaklaasid, jõulusoovidega martsipanitrühvlid, puidust kuuseehted või ringlevad jõulukaardid.

Lastevanematele pakume õpitube, kus laste jõulukingid ise valmis meisterdada. Neile, kelle mudilased flöödimänguga on alustanud, pakume flöödikoti tikkimise õpituba. Portselanimaali õpitoas saab aga iga laps salapäkapikult (e. vanemalt) praktilise ja personaalse joogitassi. Pärisseebi õpitoas saab valmistada seepi päris algusest, valides ise õlisid ja rasvasid, mille soovid kasutada. Erinevad koostised annavad erinevaid omadusi. Ja muidugi ka maiustuste õpitoad – šokolaaditrühvlid või kommid, martsipani maiustused, purgikoogid ja ka piparkoogi teraapia – kellel poleks hea meel saada imemaitsvat ja peale kauba oma kätega tehtud jõulukingitust! Ühises õpitoas saavad nii emad kui isad omavahel ka paremini tuttavaks. Kaunis ja isikupärane jõulukingitus oma lapsele või hoopis iseendale valmib veel pealekauba!

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm