Meisterdamise ideed ja meisterdamine lastega koos

Meisterdamine on lõbus loovtegevus nii täiskasvanutele kui ka lastele. Meie õpitubades saab meisterdada koos lastega aastaringselt. Lõbusates töötubades meisterdame lastega erinevaid pühade kaunistusi, aksessuaare, ehteid, kaarte ja muud meelepärast.

Meisterdamise ideed

Meisterdamine lastega ei ole üldse keeruline. Meie kogenud töötubade läbiviijad oskavad juhendada lihtsate nippidega ka väikseid lapsi, et töötoas saaks osaleda ka kõik erinevad lasterühmad. Saame tulla teile külla ka lasteaedadesse või koolidesse.

Pakume väga erinevaid meisterdamise töötubasid. Õrrekese meistrikoda pakub erinevate teemade ja tähtpäevade töötubasid, näiteks on valikus jõuluõpitoad, isadepäeva ja emadepäeva õpitoad, hingedepäeva õpituba, lihavõttepühade õpituba ja veel paljud erinevad õpitoad.

Meisterdamine lastega

Lisaks eelnevalt kirjeldatud õpitubadele on võimalik tellida meid laste sünnipäevale meisterdama või hoopis lasteaia lõpetamise puhul. Meisterdamise ideed ja peamised materjalid saab ise valida, vastavalt oma soovile.

Lapsed saavad meisterdada enda tehtud küünlaid, ehteid, helkureid, kaarte või väikseid kujukesi. Võimalus on meisterdada nahast, riidest või hoopis pärlitega ehteid, ilma, et peaks kartma, et lapsed nendega hakkama ei saaks. Meisterdamistubade pikkus algab 15 minutist ning võib kesta kasvõi terve päeva, hõlmates mitut erinevat meisterdamise töötuba.

Kui soovid koos meiega meisterdada, siis võta meiega ühendust ja leiame sobivaima meisterdamise õpitoa.