Meeleolukas jõulupidu või ettevõtte firmapidu koos Örrekese õpitoaga

Korralda ettevõtte jõulupidu või muu firmapidu Örrekese õpitoas, kus saab kogu meeskond lõbusalt koos aega veeta, meisterdades endale meelepäraseid meeneid. Örrekese õpituba tuleb jõulupeole või muule firmapeole kohale, ilma, et oleks vaja endal kuhugi meeskonnaga sõita. Meie poolt on kogu pakett lõbusaks koos meisterdamiseks.

Jõulupidu Örrekese õpitoas

Jõulupidude planeerimine on sageli keeruline, sest valikuid on nii palju. Meie eesmärk on pakkuda meeskondadele koos tegemise rõõmu ja jõulud on just selleks parim aeg. Jõulupeo raames saavad kõik osalised valmistada endale ise meisterdatud meeneid.

Ise meisterdatud asjadel on eriline väärtus. Meil on mitmeid jõulude teemalisi õpitubasid, mis sobivad just jõulupeo tegevuseks. Meie juures saab meisterdada jõuluspaa kinkekomplekte, mesilasvahast küünlaid, martsipanist trühvleid või hoopis osaleda piparkoogiteraapias. Erinevaid töötubasid on võimalus omavahel kombineerida täpselt nii nagu soov on.

Firmapidu Örrekese õpitoas

Firmapeod on heaks võimaluseks teha kogu meeskonnaga midagi lõbusat koos. Saame tulle suvepäevadele, et koos meisterdada erinevaid ehteid, helkureid või hoopis õppida kuidas teha siidimaale. Meie õpitoad ei eelda eelnevat kogemust ning on jõukohased igale osalejale.

Lisaks suvepäevadele saame huvitavat tegevust oma õpitubade näol pakkuda ka ettevõtte motivatsioonipäevadele, sünnipäevadel, team-buildingu üritustel või motivatsioonipäevadel. Inspireerivad õpitoad aitavad kasvatada meeskonna vaimu ning luua ühiseid mälestusi.

Õpitubade korralduslik info

Kõikide õpitubade pikkus sõltub kliendi soovist. Valikus on mini-õpitoad, mis kestavad ainult 15 minutit, kuid pakume ka võimalust meisterda koos meiega terve päeva. Soovi korral saab tellida mitu õpituba korraga, kus teatud aja tagant saavad inimesed õpituba vahetada ja proovida nii erinevaid asju meisterdada.

 

Õpitubade osalejate arv ei ole piiratud, vaid sõltub eelkõige asukohast ja ruumi suurusest. Tuleme hea meelega ettevõtetele külla ning viime läbi õpitoa, just teile kõige sobivamas kohas.

Õpitube viime läbi eest, inglise, vene ja soome keeles.

 

Kui soovid pidada oma ettevõtte jõulupidu või muud firmapidu Örrekese õpitoas, siis võta meiega ühendust.