Laste sünnipäev meisterdamise õpitoas

Laste sünnipäev on oluline nii lapsele endale kui ka loomulikult igale lapsevanemale. Sünnipäevapeo planeerimine võib olla aga keeruline, sest võimalusi on nii palju erinevaid.

Kus pidada laste sünnipäeva?

Kui soovid lapsele pigem aktiivsemat sünnipäeva, kus lapsed saavad koos toimetada ja meisterdada, siis erinevad Örrekese õpitoad on suurepäraseks kohaks, kus lapse sünnipäeva korraldada. Örrekese õpitoad sobivad erinevas vanuses lastele ning on ka kõige pisemate jaoks ohutud.

Laste sünnipäeva puhul on oluline, et lastel oleks tegevust ning ei hakkaks igav. Sellepärast ongi meie õpitoad heaks lahenduseks. Laste sünnipäevadel või muudel lasteüritustel on võimalik meisterdada mitmeid erievaid meeneid ning ehteid. 

Lastele näidatakse täiesti vabad käed, kuidas nad ehteid või meeneid saavad meisterdada. Iga laps saab valida täpselt sellised värvitoonid ja materjalid, mis talle meeldivad. Meie poolt on juhendamine ja abistamine, et lapsed lõpptulemusega rahule jääksid ja kogu meisterdamise protsessi naudiksid.

Laste sünnipäevade lemmikud õpitoad on:

  • Jõuluehete valmistamine
  • Küünalde kaunistamine
  • Helkurite õpituba
  • Mosaiigi ladumine
  • Seebi valmistamine
  • Unenäopüüdjate valmistamine

Iga laps, vastavalt oma eelistustele, leiab endale kõige meelepärasema õpitoa, millega oma külalisi üllatada. Valikus on põnevad õpitoad nii talve ja jõuluperioodiks kui ka suveks, millal on võimalik õpitubasid korraldada ka õues, värskes õhus.

Õpitubade korralduslik info

Kõikide õpitubade pikkus sõltub kliendi soovist. Võimalus on korraldada õpitubasid ka lasteaia lastele, kuid nende puhul soovitame pigem lühemaid õpitubasid. Valikus on mini-õpitoad, mis kestavad ainult 15 minutit, kuid pakume ka võimalust meisterda koos meiega terve päeva. Soovi korral saab tellida mitu õpituba korraga, kus teatud aja tagant saavad lapsed õpituba vahetada ja proovida nii erinevaid asju meisterdada. Mitu õpituba on hea tellida, siis kui lapsi on rohkem ja ühes õpitoas võib liiga suureks sagimiseks minna.

Õpitubade osalejate arv ei ole piiratud, vaid sõltub eelkõige asukohast ja ruumi suurusest. Tuleme hea meelega külla ning viime läbi õpitoa, just teile kõige sobivamas kohas.

Õpitube viime läbi eest, inglise, vene ja soome keeles.

Kui soovid pidada lapse sünnipäeva Örrekese õpitoas, siis võta meiega ühendust.