Eesti käsitöö on ainulaadne

Eesti käsitöö on väga hinnas ning enda meisterdatud asjadel on eriline väärtus. Kui pead oluliseks käsitööd ja rahvuslikke käsitöötraditsioone, siis on Sul võimalik ise oma loomingut luua ja meie käsitöö töötubades meisterdada.

Käsitöö on olnud meie peres au sees ning suur osa meie elust. Oleme ise õmmelnud endale riideid, kauneid lapitekke ning mitmeid ilusaid kodukaunistusi. Suur käsitöö huvi on viinud meid Örrekese õpitubade loomiseni, kus soovime oma suurt kirge käsitöö vastu jagada ka teistele, lootes, et nii püsib eesti käsitöö veel pikki pikki aastaid.

Meie õpitubade juhendajad armastavad eesti käsitööd väga ning on õppinud, et õpetada ka käsitööd kõigile teistele huvilistele. Käsitöö on rahustav ja loominguline tegevus, mis sobib nii väikestele kui ka suurtele. Meie töötubades saad praktilised nipid, kuidas alustada ning siis saab juba iseseisvalt kodus edasi katsetada ja meisterdada.

Meeleolukad käsitöö õpitoad

Käsitöö töötubades saab osaleda koos perega, lastega või sõpradega. Igale vanusele on sobilikud ja jõukohased õpitoad. Iga meisterdamise õpitoa lõpuks valmib vähemalt üks päris ise käsitööna valmistatud meene.

Käsitöö on originaalne, kahte ühesugust asja olla ei saa ning just see on see, mis teeb iga inimese käsitöö loomingu eriliseks. Tutvu meie käsitöö töötubadega  lähemalt!