Käsitöökomplektid

Örrekese käsitöökomplektid  on valminud koostöös meie õpitubade väikeste ja suurte meisterdajatega. Puidust jõuluehete valmistamine, õnnekivi lihvimine, seebi keetmine, mosaiigikunst või filmimasina meisterdamine on nende lemmikutena nüüd kaunisse karpi sätitud. Pakkidesse lisasime ka portsu koosmeisterdamise mõnu ja aega lähedastega. Käsitöökomplekti pakend on taaskasutatav ja sellest saab teha  vanaaegse kinomasina.

Örrekese käsitöökomplektid sobivab kingituseks nii väga väikesele kui väga suurele, nii lasteaeda kui kooli, nii kontorisse kui tehasesse. Ja muidugi – jõuluvanale meeldib üle kõige, kui saab kommikoti asemel tõsta reele paki kirjaga “oma käega tehtud rõõm”!

Käsitöökomplektide hinnad jäävad vahemikku 5 –15 eurot sõltuvalt komplektist ja tellitud kogusest. Igasse pakki saab lisada meie poolt väikese koti marjarulle või Sinu valitud maiuse.

Meie e-poe valmimine võtab veel natuke aega ja sinnamaani võtame tellimusi vastu nii nagu vanal heal ajal telefonis (+372 529 0207) või kirja teel info@orreke.ee.

Kui oled aga huvitatud hulgiostust või soovid kinomasina filmiribale oma asutuse sümboolikat, siis anna meile teada ja leiame koos sobiva lahenduse. Hea meelega tuleme kingipakke ka ise tutvustama, et saaksid veenduda, milline Sinu ettevõtte jaoks see kõige õigem on. Kutsu meid külla helistades +372 529 0207 või kirjutades info@orreke.ee.

Kuusekeses on hoolega lihvitud kasevineerist kujukesed. Neid saab pliiatsitega või näpuvärvidega värvida ja neile saab lisada pakis peituvad kaunistused. Nii saab valmistada just sellised ehted, mis pikki aastaid jäävad Sinu jõulukuuske kaunistama. Kuuseke sobib oma lihtsusega jõulukingiks nii väga väiksele kui loovust armastavale suurele.
Kuusekese pakki mahub ka  kotike tervislikke ja maitsvaid piparmarusid. Kuusekese pakendist saad aga valmistada vanaaegse kinomasina.

Vaata jõuluehete meisterdamist siit!

Killukese komplektist leiad ületeibitud purgi,värvilised klaasikillud ning sädeluse mosaiigitöö viimistlemiseks. Mosaiik on väga vana kaunistamiskunst. Klaasmosaiiki e vitraaži on Tallinna vanalinna aknaavade katmiseks kasutatud sajandeid. Killukese komplekti abil saad ise keskaegset klaasikunsti proovida. Nii valmib ühest tavalisest purgist Sinu käte vahel kaunis küünlaümbris, pliiatsitops või lillevaas.

Kivikeses on kõik vajalik isikliku kivikunsti jaoks – talgikivist toorikud ja abivahendid, et tagasihoidlikust kivitükist personaalne õnnekivi, kaelaripats või võtmehoidja meisterdada. Vanimad talgikivist esemed on ligi 5500 aastat vanad ja just niisama kaua võib kesta ka Sinu poolt valmislihvitud õnnekivi.  Jõulukingina pakub Kivike lihvimist ja meisterdamist kogu perele – igaüks lihvib just nii palju kui parasjagu näppudes jõudu on.
Kivikese pakki mahub ka kotike tervislikke ning maitsvaid marjamarusid. Kivikese pakendist saad aga valmistada vanaaegse kinomasina.

Vaata õnnekivide lihvimist siit!

Seebikeses sisaldub kõik vajalik, et oma pere seep ise valmis teha. Seebikeedu oskust hoiti au sees ja pärandati hoolega põlvest põlve – igas talus oli seep omamoodi kunstiteos.
Seebike sobib praktiliseks kingituseks igaühele. Eriti tore on seepi valmistada koos lastega, lisades seebile kuivatatud lilli, soolaterakesi, nööpe ja miks mitte sentegi. “Rahaseep” hoiab laste käed alati puhtad!
Seebikese pakendist saad aga valmistada vanaaegse kinomasina.

Vaata seebikeste meisterdamist siit!

Filmikesse oleme pakkinud selle, mida läheb vaja vanaaegse kinomasina meisterdamiseks – kokkuvolditav filmitrummel, filmiribad ja riputusnöörid. Ümbrispakend on toodetud taaskasutatud paberist, millel olevaid pilte saab ise värvida. Valida saab loomapiltidega või linnapiltidega pakendi ja eestikeelse või inglisekeelse pealkirjaga. Pakki mahub lisaks väike šokolaad või kotike ökomaiuseid.

Juhul kui soovid filmiribadel olevaid kujukesi ise valida, siis saame ka need Sinu jaoks eraldi kujundada.

Filmikese mõõdud on 120 X 240 cm (A5).

Vaata kinomasina meisterdamist siit