Jalutuskäik vanalinnas ja Raeapteegi külastus

Kas teadsid, et just Eesti soost apteekriabiline Mart segas keskajal kokku maailma esimese martsipanize!  Või seda, et Tallinna Raeapteek on vanim ühes ja samas majas tegutsenud apteek Euroopas! Nii neid kui teisi toredaid lugusid kuuleb 45-minutilisel jalutuskäigul Tallinna vanalinnas. Jalutuskäiku alustame ja lõpetame Raeapteegi ees Raekoja plats 11. Peale jalutuskäiku teeme tutvust  ussipulbri, kärnkonnajahu ja muude “arstirohtudega”. Ja siis suundume juba apteegi keldrikorrusele, et ise kokku segada ravimtaimetee või valmistada martsipanist trühvleid. Valmis tooted pakime kaunilt ja lisame juurde erinevaid mõtteteri.

Jalutuskäik koos Raeapteegi külastuse ja õpitoaga kestab kokku 1 tund ja 45 minutit. Sobib lastegruppidele alates 6 eluaastast.

  1. Jalutuskäik koos ravitaimetee segamise õpitoaga –  6 eurot (grupis on vähemalt 20 last)
  2. Jalutuskäik koos martsipanist trühvlite õpitoaga –    10 eurot (grupis on vähemalt 20 last) .

Kui tulete kohale näiteks 2 klassiga/rühmaga, siis on võimalik üks klass suunata jalutuskäigule ja teise klassiga toimuvad samal ajal tegevused apteegis.

Vanalinna jalutuskäike ja Raeapteegi külastusi korraldame koos Raeapteegiga lastegruppidele aastaringselt. Vajalik eelnev registreerimine.

Sünnipäevadele, pereüritusteks või firmaüritusteks saab jalutuskäiku koos õpitoaga korraldada igal nädalapäeval ja kella-ajal.

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm

    Vaata ka meie teisi õpitube