Jalutuskäik vanalinnas ja Örrekese stuudio külastus

Jalutuskäiku Tallinna vanalinnas alustame Örrekese stuudio eest Kuninga tn 1. Jalutuskäik kestab 45 minutit, mille jooksul tutvume vanalinna tähtsamate paikadega. Peale jalutuskäiku jõuame tagasi stuudiosse, kus joome kosutavat jooki ja sööme vana-aegseid maiuseid. Tuletame küsimuste ja vastuste kaudu veelkord meelde kohad, kust meie tee läbi viis. Lõpuks räägib Örrekese giid  meie  stuudioga seotud toreda muinasjutu ja kõik lapsed saavad ise muinasjututegelasi paberist voltida.

Jalutuskäik ja stuudiokülastus võtavad kokku aega 90 minutit.

Lastegruppide puhul on hind lapse kohta 10 eurot (grupis vähemalt 20 last).

Jalutuskäik sobib ka lasteaia viimasele rühmale. Kui tulete kohale näiteks 2 klassiga/rühmaga, siis on võimalik üks grupp suunata jalutuskäigule ja teise grupiga toimub samal ajal stuudiokülastus.

Vanalinna jalutuskäikudele ja meie stuudiosse külla ootame lapsi aastaringselt.Jõuluhõngulisi jalutuskäike korraldame novembrikuus ja detsembrikuus. Vajalik eelnev registreerimine.

Sünnipäevadeks, pereüritusteks või väiksemateks firmaüritusteks saab jalutuskäiku koos stuudiokülastusega korraldada igal nädalapäeval ja nii päevasel kui õhtusel ajal.

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm

    Suur tänu ÖRREKESELE põneva vanalinna seikluse korraldamise eest! Kõik kohad, mis näidatud, ja jutud, mis räägitud, olid põnevad. Just need lugude-legendide osad sobivad väikestele kohe väga.  Meie laste pealt oli see ka väga hästi näha, lugude ajal keegi ei nihverdanud, kõik kuulasid. Muinasjutt Kuningakojas oli suurepärane, sobis aega ja kohta ja lapsed olid õpitoast vaimustuses. Meie  giid oli väga tubli, tal on hea hääl ja ta haaras lapsi kaasa,
    Airi Neem

    1. c klassi juhataja, Rocca al Mare Kool

    Vaata ka meie teisi õpitube