Käsitöö tegemise pood

Meie e-poest leiad väiksemaid ja suuremaid käsitöökomplekte. Igasse komplekti oleme oma meistrikojas pakkinud kõik vajaliku lihtsaks ja loovaks käsitööks. Pakis on selge eestikeelne juhend ja meisterdamist toetavad videojuhendid. Vanusepiirangut ei ole, kuid väikesed meisterdajad võivad vanema abi siiski vajada.

E-poest tellitud kaupade pakkimisel kasutame võimalusel taaskasutatavaid materjale, mistõttu võib pakendil olla kulunud ilme. Meisterdamisrõõmu see meie arvates ei sega, pigem soovime koos teiega anda nii panuse puhtamasse tulevikku.

Käsitöö kinkekomplektid sünnipäevaks või jõulukingiks

Ei ole toredamat kingitust, kui karbike täis aega lähedastega, meisterdamise mõnu ja vahvat üllatust!

Örrekese käsitöökomplektid sobivad kingituseks nii väikesele kui suurele, nii kontorisse kui tehasesse.  Ja muidugi – jõuluvana armastab üle kõige, kui kommikoti asemel saab oma reele tõsta paki kirjaga “oma käega tehtud rõõm”.

Kui aga käsitöökomplektid avada otse peol, siis on mõnus ja hubane meisterdamismeeleolu tagatud.

Vaata komplektide videotutvustust siit.

Koduse kosmeetika ja ökotoodete valmistamine

Vana-aegse filmitrumli meisterdamine

Filmitrummel ehk zootroop on leiutis, millega filmieelsel ajastul liikumise illusiooni imetleti. Osav kunstnik joonistas pildiriba, millel iga järgnev kaader veidi eelmisest erines. Kui see koos trumliga keerlema pandi, ärkas pilt ellu. Lihtsat animatsiooni imet saad FILMIKESEGA nüüd  ka Sina nautida.  Pane kokkuvolditavas karbis keerlema päike, päkapikk või mõlemad koos – filmis on ju kõik võimalik!

Ei oska valida? Kingi käsitööhuvilisele kinkekaart!

Kinkekaardid on saadaval summas 9€, 12€, 24€. Kinkekaardile saame lisada kingituse saaja nime ja teksti, mida kaardile soovitakse. Kaardi saadame postiga või sellele saab ka meie meistrikotta Nõmmele järele tulla. Samuti saame kinkekaardi edastada digitaalselt.

Tere,

Paki avasin koos lastega. Üllatust ja uudistamist oli palju. Mis ikka paki sees on ja kuidas nendest ikka seepi saab teha. Mis võimalused jne.

Lapsed (kaks kuuest ja kümnene) olid väga asjalikud. Suurem laps luges ise läbi õpetuse. (Minult paluti vaid sulatamist ja valamist). Kõik oli väga selge ja aru saadav. Ja muidugi lastel lusti kui palju. Mõnus tegemine, mis ei ole raske, kuid samas väga loov. Ei lähe kaua aega kui juba saab oma tehtud seepi kasutada. Lapsed on nüüd veel tublimad kätepesijad , kuna saab ju oma tehtud seebiga käsi pesta.

Super mõnus tegevus lastega koos….

Kati