Örrekese päkapikutuba

Örrekese päkapikutuba asub keset Tallinna vanalinna iidseid müüre.  Hoiad Raekoja platsist natuke paremale ja siis natuke otse ja jõuadki meie päkapikutoa väravani (Kuninga tn 1). Päkapikutoas pakume külalistele sooja teed ja piparkooki, vestleme maast ja ilmast, jutustame jõulumuinasjutu ja muidugi piilume Örrekese päkapikkude poolt valmis seatud kingikotti.

Päkapikutuba ootab kooli- ja lasteaiagruppe igal neljapäeval ja reedel alates 12. novembrist. Pooleteisttunnised külastused toimuvad kell 9:30, 11:30, 13:30 ja 15:30. Eraviisilised päkapikutoa külastused või väikefirma laste jõulupeo palume kokku leppida eraldi. 

Päkapikutoa grupikülastuse hind on 150 eurot, mis sisaldab külastust 15 lapsele ja 2 saatjale (iga järgneva lapse osalus on 10 eurot), jõulumuinasjutu kuulamist, jõulukrooni või küünalde õpituba, kehakinnitust ja jõulukingitust Örrekese meistrikojalt. Kingikotti pakib meistrikoda vanaaegse filmimasina meisterduskomplekti. Kingikotti on soovi korral võimalik kingitusi valida ka Örrekse e-poest või neid omalt poolt hoopis juurde lisada.

Olete Örrekese päkapikkude juurde väga oodatud!

    Tellimiseks helista +372 52 90 207  või saada kiri info@orreke.ee või täida vorm